Комунальний заклад "Софіївський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) "Сонечко" загального розвитку" Криворізької районної ради Дніпропетровської області

 

http://sonechko19.klasna.com

Новини

Новини: 18
28 жовт. 2019

Осінь чарівниця у гості завітала

21 жовтня та 25 жовтня 2019 року у Софіївському ДНЗ «Сонечко» відбулося свято Осені. Під час свята діти співали пісні про осінь, прощаючись з нею та дякуючи за рясні врожаї. Різновікова молодша група (вихователь Філіонова Т. І.) виконала таночок «Осінні листочки», а різновікова старша група (вихователь Бетеніна Т. П.) виконали танок «Паляниця». Також діти різновікової старшої групи показали меншим дітям казку «Ріпка» та «Ходить гарбуз по городу». Весело та жваво пройшли цікаві осінні конкурси: «Перенеси картоплю ложкою», «Збери листочки», «Набери овочі на борщ, а фрукти на компот», «Вгадайте що за овоч (фрукт)?», «Хто швидше збере яблука для їжачка» та інші.
25 вер. 2019

БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ

25 вересня 2019 року у Софіївському ДНЗ «Сонечко» відбулися загальні та групові батьківські збори. На зборах виступила завідувач ДНЗ Я. М. Пухальська, яка доповіла батькам про результати літнього оздоровчого періоду 2019 року, про основні завдання освітньої діяльності з дошкільниками на 2019/2020 навчальний рік, про адаптацію новоприбулих дітей до умов дошкільного закладу, заслухали звіт про результати ремонтних робіт в закладі. Нагадала завідувач і про основні нормативно-правові документи у сфері дошкільної освіти та їх дотримання. Нагадала і про вакцинацію дітей від кору, режим роботи закладу та вікових груп. В кінці батьківських зборів провела з батьками гру-вікторину «Хто скаже».
16 вер. 2019

Спорт полюбляємо, про здоров"я дбаємо

На виконання наказу управління освіти, культури, молоді та спорту Криворізької РДА № 153 від 03.09.2019 року "Про проведення Олімпійського тижня присвяченого Дню фізичної культури" в ДНЗ проведено ряд заходів, де особлива увага приділялась руховій активності дошкільників, виконання фізичних вправ на занятті, ранковіц гімнастиці, гімнастиці пробудження після сну, загартування.
29 трав. 2019

БАТЬКЫВСЬКІ ЗБОРИ

28 травня 2019 року у Софіївському ДНЗ "Сонечко" відбулися планові загальні та групові батьківські збори. На батьківських зборах завідувая Я. М. Пухальська провела звіт про результати роботи ЗДО у 2018/2019 навчальному році, обговорили питання підготовки та організації літнього оздоровчого періоду в умовах ЗДО та вдома, готовність дітей 6 (7) року життя до навчання в ОКНЗ "Софіївська ЗОШ І-ІІІ ст.".
11 бер. 2019

Неповторний світ поезії Кобзаря

11 березня 2019 року в Софіївському ДНЗ «Сонечко» з дітьми старшої групи проведено день вшанування пам′яті великого, видатного, українського, відомого на весь світ поета - Тараса Григоровича Шевченко. Проведено заняття «Неповторний світ поезії Кобзаря», де діти ознайомилися із життєвим шляхом та творчістю Т. Г. Шевченко, були зачитані вихователем літературні твори про життя поета, особливо про його дитячі роки; читали та обговорювали поетичні твори Тараса Шевченка, прослухали пісні “Зацвіла в долині червона калина”, “Зоре моя вечірняя”, “Реве та стогне Дніпр широкий”, “Тече вода з під явора”, на вірші великого Кобзаря, переглянули мультиплікаційний фільм про життя Тараса та за сюжетами його поезій (“Садок вишневий коло хати”, «Тополя»); розглянули репродукції картин поета.
1 бер. 2019

Ми відповідаємо за тих, кого приручили Антуан Екзюпері

1 березня – день Всеукраїнського заняття доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин». Софіївський ДНЗ «Сонечко» також долучився до даного заходу. З дітьми старшого дошкільного віку було проведено заняття «Тварини – наші друзі», де діти ознайомилися з професією людей, які доглядають тварин (ветеринар, кінолог); закріпили знання про особливості догляду за котами та собаками, умови їх існування; навички поведінки при зустрічі з безпритульними та домашніми тваринами на вулиці. Діти показали свої високі знання в грі «Зоомагазин» (речі, які потрібні, щоб доглядати за домашніми котиками та песиками). Дуже сподобалася дітям гра «Звукарик» (відгадування пісеньки чи мелодії з відомих мультфільмів про тварин). В кінці заняття діти намалювали своїх улюблених домашніх тварин – це були котики.
15 лют. 2019

Стрітенські вечорниці

15 лютого 2019 року в ЗДО пройшла розвага "Стрітення" (вихователь Філіонова Тамара Іванівна). Діти співали, водили хороводи, гралися в українські народні ігри, проважали зиму та зустрічали весну.
19 груд. 2018

Миколаю, Миколай!

Сьогодні св. Миколай завітав і до діточок Софіївського ДНЗ "Сонечко". Традиційно Миколай приніс діткам символ новорічних свят - ялинку. Діти заспівали св. Миколаю пісні, своїм запалом завели його в хоровод, грали з ним в ігри, розповідали вірші. А Миколай за це дітям подарував не лозинку, а сміх, щиру посмішку, фрукти та солодощі. Бо дітки в нашому закладі самі щирі, слухняні та чемні!
15 лист. 2018

Здоров"я дитини - майбутнє України

Так у Софіївському ДНЗ "Сонечко" проходить листопадова акція "Здоров"я дитини - майбутнє України", де кожен тиждень має свою назву, свою тему, своє завдання. Залучено батьків до виготовлення дидактичних ігор.Вже пройшов перший тиждень "Здоров"я дитини": дітям ще раз нагадали про ознаки, складові та чинники здоров"я; як запобігти хворобам та шкідливим звичкам; рух та гра - допомагає рости, міцніти, радіти життю, ставати сильними та здоровими. Другий тиждень - "Гігієна дитини". Діти отримали елементарні знання анатомію людини; що таке віруси, мікроби, бактерії; діти довідалися, як важливо дотримуватися не тільки гігієни тіла, але й гігієни харчування, одягу, руху, сну, відпочинку та приміщень; правила використання гігієнічних можливостей сонця, повітря, води та природи взагалі. Вихователем (Бетеніна Т. П.) проведено з дітьми середнього та старшого дошкільного віку заняття "Королівство Гігієни".
12 жовт. 2018

Ходить осінь по садах

Ось і завітала щедра осінь, яка повноцінно панує уже другий місяць. З давніх давен люди відмічали свято осені, свято зібраного урожаю. Так, минулої п'ятниці – 12.10.2018 р., у нашім закладі дошкільної освіти знову було проведено щорічне традиційне свято осені. Цьому передувала велика організаційна підготовка. Різноманіття квітів, овочів, фруктів втілилися в чудові та цікаві композиції батьків ЗДО. Маленькі вихованці готувались до свята ретельно: було вивчено пісні, танці та віршики, в яких вони прославляли чудову пору року - осінь. Педагогічний колектив Софіївського ДНЗ «Сонечко» підготував костюми, декорації, конкурсну програму. Цікавості і азарту дітям додавало ще й те, що на свято була запрошена і сама Осінь. Всі приготування оправдали сподівання учасників, бо свято вдалося на славу. Всім було дуже цікаво і весело. Діти змогли поласувати соковитими фруктами принесеними в подарунок від Осені. Всі присутні отримали великий заряд позитивних емоцій і сфотографувалися на пам'ять про цей день.