Підручники для школи

Комунальний заклад "Софіївський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) "Сонечко" Лозуватської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області

 

Новини

Новини: 35
9 груд. 2022

Тиждень української казки

З 05.12.2022 по 09.12.2022 у закладі у дистанційному форматі пройшов Тиждень української казки, під час якого вихователі проводили всі організовані види діяльності з дітьми через інтеграцію з українськими народними казками, проведені бесіди з батьками щодо користі читання дітям українських народних казок та їх роль в життя кожної дитини.
9 лист. 2022

День української писемності та мови

09.11.2022 року відзначається свято - День української писемності та мови. У закладі проведено такі заходи, як читання казки "Про українську мову", слухання пісень про нашу співучу, рідну українську мову та перегляд циклу дитячого мультфільму (з метою вивчення правил та особливостей, властивостей української мови разом з дітьми) "Трикуття, Квадрик та Кружко про особливості української мови".
31 жовт. 2022

Міжнародний день Чорного моря

Вихователь з дітьми провела заходи - бесіда про Чорне море, слухання пісні "Поїду я до моря", гра "Море хвилюється", аплікація "Медузи".
28 жовт. 2022

День звільнення України від фашистських загарбників

28.10.2022 року в День звільнення України від фашистських загарбників вихователі у дистанційному форматі провели такі заходи - проведена відео-бесіда, слухання пісні Н. Май "Хай буде мир!", малювання долоньками "Голоби миру".
14 жовт. 2022

День захисника та захисниць України

14.10.2022 року з дітьми дошкільного віку закладу вихователі у дистанційному форматі привітали всіх зі святом. Для дітей проведено навчальне відео "День захисника України", розвивальний мультфільм "Історія України за 5 хвилин", руханка "Україна переможе!", "Ми з України!", "Стефанія", слухання пісень "Ми нащадки козаків" та "Славні козаки". Для наших захисників колектив ЗДО зв"язав та передав теплі носки.
10 жовт. 2022

День художника

10.10.2022 року до Дня художника вихователі провели заходи для дітей - розвивальні завдання "Виправ помилки художника", "Гра з листочками: домалюй листочок, перетвори листочок в осінній, з якого дерева лист?"
6 жовт. 2022

Всесвітній день тварин (World Animal Day)

06 жовтня 2022 року у закладі проведено заняття "Кожній бездомній тварині потрібна родина". Вихователі формували поняття у дітей про причини безпритульності тварин, їх права; про те, що необхідно знати для того, аби завести домашнього улюбленця; первинні уявлення дітей про правила догляду за собаками і котами; виховували любов, відповідальність за них і дбайливе ставлення до них.
3 жовт. 2022

Міжнародний день лікаря

03 жовтня 2022 року відзначається Міжнародний День Лікаря. У закладі дошкільної освіти проведені для дітей такі заходи: відео бесіда "Історія медицини", "Дітворі про лікарів".
27 вер. 2022

Допомога ЗСУ

Працівники закладу дошкільної освіти завжди долучаються до благодійної допомоги для наших захисників.
23 вер. 2022

Тиждень безпеки життєдіяльності

Згідно індивідуального плану роботи вихователів під час запровадження воєнного стану в Україні у Софіївському ЗДО "Сонечко" з 19.09.2022 по 23.09.2022 пройшов Тиждень безпеки життєдіяльності в дистанційному форматі. На протязі тижня вихователі провели заходи: бесіди з дітьми "Вогонь друг - вогонь ворог", "Безпека на дорозі", "Правила поведінки в магазині"; перегляд мультфільмів "Небезпечні забави лисенятка Фредді", "Кицин дім", "Казка про нову домівку"; аплікація "Пожежна машина"( відео заняття); консультації для батьків "Дії під час виникнення пожежі", "Безпека дитини у побуті", "Що робити при фосфорному бомбардуванню", "Сирена - моя помічниця", "Вправи для зняття напруги у дитини під час гучних звуків, що лякають".