Комунальний заклад "Софіївський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) "Сонечко" Лозуватської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області

 

http://sonechko19.klasna.com

Новини

Новини: 22
15 лют. 2019

Стрітенські вечорниці

15 лютого 2019 року в ЗДО пройшла розвага "Стрітення" (вихователь Філіонова Тамара Іванівна). Діти співали, водили хороводи, гралися в українські народні ігри, проважали зиму та зустрічали весну.
19 груд. 2018

Миколаю, Миколай!

Сьогодні св. Миколай завітав і до діточок Софіївського ДНЗ "Сонечко". Традиційно Миколай приніс діткам символ новорічних свят - ялинку. Діти заспівали св. Миколаю пісні, своїм запалом завели його в хоровод, грали з ним в ігри, розповідали вірші. А Миколай за це дітям подарував не лозинку, а сміх, щиру посмішку, фрукти та солодощі. Бо дітки в нашому закладі самі щирі, слухняні та чемні!
15 лист. 2018

Здоров"я дитини - майбутнє України

Так у Софіївському ДНЗ "Сонечко" проходить листопадова акція "Здоров"я дитини - майбутнє України", де кожен тиждень має свою назву, свою тему, своє завдання. Залучено батьків до виготовлення дидактичних ігор.Вже пройшов перший тиждень "Здоров"я дитини": дітям ще раз нагадали про ознаки, складові та чинники здоров"я; як запобігти хворобам та шкідливим звичкам; рух та гра - допомагає рости, міцніти, радіти життю, ставати сильними та здоровими. Другий тиждень - "Гігієна дитини". Діти отримали елементарні знання анатомію людини; що таке віруси, мікроби, бактерії; діти довідалися, як важливо дотримуватися не тільки гігієни тіла, але й гігієни харчування, одягу, руху, сну, відпочинку та приміщень; правила використання гігієнічних можливостей сонця, повітря, води та природи взагалі. Вихователем (Бетеніна Т. П.) проведено з дітьми середнього та старшого дошкільного віку заняття "Королівство Гігієни".
12 жовт. 2018

Ходить осінь по садах

Ось і завітала щедра осінь, яка повноцінно панує уже другий місяць. З давніх давен люди відмічали свято осені, свято зібраного урожаю. Так, минулої п'ятниці – 12.10.2018 р., у нашім закладі дошкільної освіти знову було проведено щорічне традиційне свято осені. Цьому передувала велика організаційна підготовка. Різноманіття квітів, овочів, фруктів втілилися в чудові та цікаві композиції батьків ЗДО. Маленькі вихованці готувались до свята ретельно: було вивчено пісні, танці та віршики, в яких вони прославляли чудову пору року - осінь. Педагогічний колектив Софіївського ДНЗ «Сонечко» підготував костюми, декорації, конкурсну програму. Цікавості і азарту дітям додавало ще й те, що на свято була запрошена і сама Осінь. Всі приготування оправдали сподівання учасників, бо свято вдалося на славу. Всім було дуже цікаво і весело. Діти змогли поласувати соковитими фруктами принесеними в подарунок від Осені. Всі присутні отримали великий заряд позитивних емоцій і сфотографувалися на пам'ять про цей день.
31 січ. 2018

Розвага "В гості до снігової баби"

31.01.2018 року в закладі дошкільної освіти відбулася музична розвага для дітей 3-4 року життя "В гості до снігової баби".
19 груд. 2017

Миколаю, я на тебе чекаю!

19 грудня 2017 року відбулася розвага для вихованців Софіївського ДНЗ "Сонечко". До закладу дошкільної освіти завітав Миколай, який з дітьми розважався: водив хороводи, слухав вірші, пісні та бачив , як діти танцювали. Діти та Миколай отримали багато задоволення.
28 лист. 2017

Осінні іменинни

28 листопада 2017 року у закладі дошкільної освіти відбулася розвага "День іменинника". Діти вітали своїх друзів з днем народження, які народилися восени. Завдяки "квітці-семи кольорів" дошкільнята виконали бажання іменинників. Розвага пройшла у теплій обстановці.
26 жовт. 2017

Свято врожаю в кафе "Осіннє"

26 жовтня 2017 року в закладі дошкільної освіти "Сонечко" с. Софіївка Криворізького району відбулося свято Осені. На святі діти побували в кафе, де їх розважали загадками, віршами, піснями, таночками та різними іграми. Під час всього свята діти мали змогу пригощатися яблуками, печевом та чаєм. Всі отримали багато позитивних емоцій!
3 трав. 2017

Акція "Подаруй садочку рослину"

Протягом квітня 2017 року у дошкільному закладі відбувся місячник благоустрою та акція "Подаруй садочку рослину". Активну участь в акції прийняли батьки дітей, які відвідують наш заклад та АФ "Христофорівське" і Софіївська сільська рада. Подвіря дошкільного закладу поповнилося - тюльпанами, трояндами, ірисами, піонаи, нарцисами, квітучими кущами та кленами, малина та полуниця.
14 квіт. 2017

Свято світле Великоднє

14.04.2017 року у Софіївському ДНЗ "Сонечко" відбулася розвага "Великдень". Діти під час цієї розваги почули багато цікавої інформації: про випікання паски, писанки, крашанки, дряпанки, мальованки. Також вихователь розповіла про що говорить колір великодніх яєць, їх узори, легенду про злого духа. Проведені також і Великодні ігри: "Захована крашанка", "Чиє яйце довше крутиться", "Куди показує крашанка", "Крашанка на землі", "Хто швидше перенесе великодні яйця ".