Комунальний заклад "Софіївський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) "Сонечко" Лозуватської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області

 

 

ДЛЯ БАТЬКІВ!!!

 

Друзі!

Поряд з вами знаходяться діти!

Важливо поговорити з ними, про те, що відбувається. Коли говорите – зберігайте спокій. Нехай з дитиною говорить людина, яка найбільш спокійна. Варто сказати, що ви відповідально ставитеся до ситуації і зробите все, щоби захистити себе і їх. Армія на варті! Ми готові до відсічі!

 

Якщо дитина дуже тривожиться, підкріплюємо свої слова про захист і безпеку обіймами. Дорослий має демонструвати надійність і спокій.

 

Важливо обговорювати так звану «цивільну оборону» як в закладах освіти, так і вдома.

Правила для «цивільної оборони»:

1.     Слухаємо «старшого» - вихователя, вчителя, батька, маму.

2.   Не сперечаємося, слідкуємо за тим, хто відповідальний за безпеку в даний час.

3.     Домовляємося з рідними про зв'язок на випадок втрати мобільного зв’язку. Де зустрічаємося, де можемо переховуватися.

 

Зараз будуть доречні:

1.     Обійми.

2.     Гумор.

3.     Рутинні справи (сумісні).

4.     Квадратне дихання (вдихаємо-затримка дихання-видихаємо-затримка дихання).

5.     Комп′ютерні ігри (зараз можна).

6.     Пити теплі (не холодні, не гарячі!) напої.

7.     Розповідати казки, історії, читати дітям вголос.

8.     Дітям ставимо мультики, серіали (українською мовою).

9.     Готуємо їжу, годуємо смачненьким.

 

ЗБЕРІГАЄМО СПОКІЙ!

СЛАВА УКРАЇНІ!!! 

 

 

 

 

Новини
30 жовт. 2023
ТРАНСПОРТ
З 23.10.2023 по 27.10.2023 в ЗДО пройшов тиждень дистанційного навчання за темою "Транспорт". Вихователь провела спеціально-організовані види діяльності: довкілля "Транспорт", музична діяльність "Пісня про автобус", руханка "Колеса автобуса крутяться", аплікація "Автобус", ліплення "Кораблик", розвиток мовлення "Водний транспорт". Протягом тижня проходила робота з дітьми і з пропедевтики підготовки руки дитини до письма. Проведено художні читання за даною темою, дидактичні, мовленнєві ігри. Продовжено вивчення творчості української художниці Марії Примаченко та її картин: на цьому тижні діти ознайомилися із картиною "Цвіте Україна" та здійснили власні малюнки за цією картиною.
24 жовт. 2023
НЕЖИВА ПРИРОДА
З 16.10.2023 по 20.10.2023 у ЗДО пройшов тиждень дистанційного навчання за темою "Нежива природа". Вихлователем проведені спеціально організовані діяльності за темами "Грунт, пісок, глина", "Повітря", "Вода", "Корисні копалини". Проведено День здоров"я, дидактичні ігри "Живе - неживе", "Для чого?". Проведено досліди властивості грунту, піску, глини; три стани води; як впіймати повітря. Разом з вихователем під час ліплення діти ліпили сонце, на аплікації зображували картину "Дощик", читали вірші та оповідання про явища неживої природи. Проведено День здоров"я.
16 жовт. 2023
ТВАРИНИ ТА ПТАХИ
З 09.10.2023 по 13.10.2023 у закладі дошкільної освіти пройшов тиждень дистанційного навчання за темою "Тварини та птахи". Проведені вихователем бесіди на теми: "Яка користь від свійських тварин?", "Турбота про свійських птахів", "Чому тварини потребують захисту?", "Дикі тварини нашої місцевості". Проведена спеціально організована діяльність - ліплення "Качечка", аплікація "Свійські птахи" (з листя), розвиток мовлення "розповідання за картиною "На фермі", художня література "Розповідання, читання і переказ казки М. Коцюбинського "Дві кізочки", малювання "Дивовижна пташка" (за мотивами М. Примаченко). Також проведені дидактичні ігри "Назви свійських птахів (тварин)", "Чиє це маля?", "Хто де живе?", "Назви лагідно", "Свійські - дикі". Проведено обмін думками "Що таке ферма?".Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія 5-й Міжнародний освітній онлайн-форум