Комунальний заклад "Софіївський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) "Сонечко" Лозуватської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області

 

 

ДЛЯ БАТЬКІВ!!!

 

Друзі!

Поряд з вами знаходяться діти!

Важливо поговорити з ними, про те, що відбувається. Коли говорите – зберігайте спокій. Нехай з дитиною говорить людина, яка найбільш спокійна. Варто сказати, що ви відповідально ставитеся до ситуації і зробите все, щоби захистити себе і їх. Армія на варті! Ми готові до відсічі!

 

Якщо дитина дуже тривожиться, підкріплюємо свої слова про захист і безпеку обіймами. Дорослий має демонструвати надійність і спокій.

 

Важливо обговорювати так звану «цивільну оборону» як в закладах освіти, так і вдома.

Правила для «цивільної оборони»:

1.     Слухаємо «старшого» - вихователя, вчителя, батька, маму.

2.   Не сперечаємося, слідкуємо за тим, хто відповідальний за безпеку в даний час.

3.     Домовляємося з рідними про зв'язок на випадок втрати мобільного зв’язку. Де зустрічаємося, де можемо переховуватися.

 

Зараз будуть доречні:

1.     Обійми.

2.     Гумор.

3.     Рутинні справи (сумісні).

4.     Квадратне дихання (вдихаємо-затримка дихання-видихаємо-затримка дихання).

5.     Комп′ютерні ігри (зараз можна).

6.     Пити теплі (не холодні, не гарячі!) напої.

7.     Розповідати казки, історії, читати дітям вголос.

8.     Дітям ставимо мультики, серіали (українською мовою).

9.     Готуємо їжу, годуємо смачненьким.

 

ЗБЕРІГАЄМО СПОКІЙ!

СЛАВА УКРАЇНІ!!! 

 

 

 

 

Новини
8 трав. 2023
Дистанційне навчання. Тиждень "Пора цвітіння і буйних трав".
З 01.05.2023 по 05.05.2023 в ЗДО пройшов тиждень дистанційного навчання під темою "Пора цвітіння і буйних трав", де вихователі проводили з дітьми бесіди про те, як доглядати за квітами на клумбі, як ставитися до природи дбайливо, згадали правила поведінки на лісовій стежині, поговорили про дикорослі ягоди, рослини, кущі та дерева. Вихователі разом з дітьми обмінялися думками про те, чому не можна зривати квітучих гілок дерев та кущів, чому не можна рвати ягід разом із корінням. Проведені з дітьми читання літературних творів про рослини, малювання квітів, аплікація на тему "Бузок", "Кущ" та ін. Проведені дидактичні, мовленнєві ігри.
2 трав. 2023
Дистанційне навчання. Тиждень "Мої достоїнства".
З 24.04.2023 по 28.04.2023 в ЗДО пройшов тиждень дистанційного навчання під темою "Мої достоїнства", де вихователі проводили з дітьми бесіди про повагу до старших дюдей, щедрість, працьовитість, чесність. Також вихователі читали оповідання та вірші з даної теми, проводили різноманітні дидактичні і мовленнєві ігри, обмін думками, міркування, інтерв"ю, вивчали приказки та прислів"я, розв"язували ситуації морального характеру.
9 груд. 2022
Тиждень української казки
З 05.12.2022 по 09.12.2022 у закладі у дистанційному форматі пройшов Тиждень української казки, під час якого вихователі проводили всі організовані види діяльності з дітьми через інтеграцію з українськими народними казками, проведені бесіди з батьками щодо користі читання дітям українських народних казок та їх роль в життя кожної дитини.Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія 5-й Міжнародний освітній онлайн-форум