Комунальний заклад "Софіївський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) "Сонечко" Лозуватської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області

 

Новини

Новини: 60
12 лют. 2024

МАПА УКРАЇНИ

З 05.02.2024 по 09.02.2024 в ЗДО пройшов тиждень дистанційного навчання за темою "Мапа України". Вихователь провела спеціально-організовані види діяльності: довкілля "Мандрівка по ріках, озерах та морях країни", аплікація "Це - моя Україна", ліплення "Підводний світ України", розвиток мовлення "Складання розповіді за картиною "У Карпатах". Протягом тижня проходила робота з дітьми і з пропедевтики підготовки руки дитини до письма. Проведено художні читання за даною темою, дидактичні, мовленнєві ігри. Продовжено вивчення творчості української художниці Марії Примаченко та її картин. 09.02.2024 проведено День здоров"я.
31 січ. 2024

РЕМЕСЛА В УКРАЇНІ

З 22.01.2024 по 31.01.2024 в ЗДО пройшов тиждень дистанційного навчання за темою "Ремесла України". Вихователь провела спеціально-організовані види діяльності: довкілля "Екскурсія до української світлиці", аплікація "Килимок", ліплення "Глечик", розвиток мовлення "Описова розповідь гончарного виробу". Протягом тижня проходила робота з дітьми і з пропедевтики підготовки руки дитини до письма. Проведено художні читання за даною темою, дидактичні, мовленнєві ігри. Продовжено вивчення творчості української художниці Марії Примаченко та її картин.
19 січ. 2024

ПРАЦЯ ДОРОСЛИХ

З 15.01.2024 по 19.01.2024 в ЗДО пройшов тиждень дистанційного навчання за темою "Праця дорослих". Вихователь провела спеціально-організовані види діяльності: довкілля "Праця дорослих", музична діяльність "Пісні про працю дорослих", аплікація "Національний костюм мого краю", ліплення "Зліпимо, що вміємо", розвиток мовлення "Складання розповіді "Аптека". Протягом тижня проходила робота з дітьми і з пропедевтики підготовки руки дитини до письма. Проведено художні читання за даною темою, дидактичні, мовленнєві ігри. Продовжено вивчення творчості української художниці Марії Примаченко та її картин. Проведено бесіди " Чим важлива праця будівельника?", "Ми прийшли до лікаря", "Пошиття одягу - копітка робота"; обмін думками "Чому є так багато різних професій?".
12 січ. 2024

НОВОРІЧНІ РОЗВАГИ

З 01.01.2024 по 12.01.2024 в ЗДО пройшли новорічні канікули-розваги, під час яких вихователь провела різні новорічні руханки, бесіди з протипожежної безпеки,рекомедувала які краще переглянути дітям мультфільми, займалися аплікацією, ліпленням, малюванням, співали пісні, гралися в дидактичні ігри. Надала корисні поради батькам щодо надолуження освітніх втрат.
29 груд. 2023

НА ПОРОЗІ НОВИЙ РІК

З 25.12.2023 по 29.12.2023 в ЗДО пройшов тиждень дистанційного навчання за темою "На порозі Новий рік". Вихователь провела спеціально-організовані види діяльності: довкілля "Зимові розваги", музична діяльність "Пісні про Новий рік", аплікація "Новорічна ялинка", ліплення "Сніговик", розвиток мовлення "Моя ялинка вдома". Протягом тижня проходила робота з дітьми і з пропедевтики підготовки руки дитини до письма. Проведено художні читання за даною темою, дидактичні, мовленнєві ігри. Продовжено вивчення творчості української художниці Марії Примаченко та її картин. Проведено бесіди "Дружно граємося", "Очікуємо свято", "Поведінка на новорічні свята", "Підготовка до Нового року", "Як зустріти Новий рік не нашкодивши собі та природі?"; дослід "Яка вода швидше замерзне чиста чи з цукром?"
22 груд. 2023

ЗИМА ІДЕ - СВЯТА НЕСЕ

З 18.12.2023 по 22.12.2023 в ЗДО пройшов тиждень дистанційного навчання за темою "Зима іде - свята несе". Вихователь провела спеціально-організовані види діяльності: довкілля, природа, музична діяльність, аплікація "Новорічні подарунки", ліплення "Новорічні гостинці". Протягом тижня проходила робота з дітьми і з пропедевтики підготовки руки дитини до письма. Проведено художні читання за даною темою, дидактичні, мовленнєві ігри. Продовжено вивчення творчості української художниці Марії Примаченко та її картин. Проведено бесіди, спостереження.
15 груд. 2023

МОЯ ПОВЕДІНКА

З 11.12.2023 по 15.12.2023 в ЗДО пройшов тиждень дистанційного навчання за темою "Моя поведінка". Вихователь провела спеціально-організовані види діяльності: довкілля "Дружна гра", музична діяльність "Пісні про дружбу", аплікація "Улюблена іграшка", ліплення "Зліпимо, що вміємо". Протягом тижня проходила робота з дітьми і з пропедевтики підготовки руки дитини до письма. Проведено художні читання за даною темою, дидактичні, мовленнєві ігри. Продовжено вивчення творчості української художниці Марії Примаченко та її картин. Проведено бесіди "Добрі і погані вчинки", "Моя поведінка вдома", "Батьки не завжди можуть купити те, що ти хочеш"; міркування "Чому діти вередують? Як потрібно поводитися?"; обмін думками "Які свята приходять до нас узимку?".
8 груд. 2023

КРИШТАЛЕВА ЗИМОНЬКА

З 04.12.2023 по 08.12.2023 в ЗДО пройшов тиждень дистанційного навчання за темою "Кришталева зимонька". Вихователь провела спеціально-організовані види діяльності: природа "Зима", музична діяльність "Пісні про зиму", аплікація "Сніжинка", ліплення "Сніговик". Протягом тижня проходила робота з дітьми і з пропедевтики підготовки руки дитини до письма. Проведено художні читання за даною темою, дидактичні, мовленнєві ігри. Продовжено вивчення творчості української художниці Марії Примаченко та її картин. Проведено бесіди "Зимові розваги", "Одяг узимку", "Наша допомога осілим птахам", "Зимові явища в природі". Діти разом з батьками виготовили годівнички.
30 лист. 2023

ХТО ЯК ГОТУЄТЬСЯ ДО ЗИМИ

З 27.11.2023 по 30.11.2023 в ЗДО пройшов тиждень дистанційного навчання за темою "Хто як готується до зими". Вихователь провела спеціально-організовані види діяльності: довкілля "Як живеться комахам восени", музична діяльність, руханки, аплікація "Пташка", ліплення "Сумні дерева", розвиток мовлення "Складання розповіді "Хто як готується до зими". Протягом тижня проходила робота з дітьми і з пропедевтики підготовки руки дитини до письма. Проведено художні читання за даною темою, дидактичні, мовленнєві ігри. Продовжено вивчення творчості української художниці Марії Примаченко та її картин. Проведено бесіди "Бережне ставлення до комах", "Бережне ставлення до рослин", "Чому восени облітає листя з дерев?", "Як ми можемо допомогти зимуючим птахам?", "Хто допомага. диким тваринам?", "Як тварини готуються до зими". 01 грудня проведено зустріч зими.
24 лист. 2023

УКРАЇНСЬКА ОСЕЛЯ В ДАВНИНУ

З 20.11.2023 по 24.11.2023 в ЗДО пройшов тиждень дистанційного навчання за темою "Українська оселя в давнину". Вихователь провела спеціально-організовані види діяльності: природа"Рослини-обереги на українському подвір"ї", музична діяльність - рекомендовано прослухати українські народні пісні, аплікація "Коник", ліплення "Декоративна тарілка", розвиток мовлення "Описова розповідь про український одяг". Протягом тижня проходила робота з дітьми і з пропедевтики підготовки руки дитини до письма. Проведено художні читання за даною темою, дидактичні, мовленнєві ігри. Продовжено вивчення творчості української художниці Марії Примаченко та її картин. Проведено бесіди "Український рушник", "Предмети побуту якими користувалися українці в давнину", "Українська народна іграшка", "Український національний одяг", "Користь глиняного посуду".