Підручники для школи

Комунальний заклад "Софіївський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) "Сонечко" Лозуватської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області

 

Новини

Новини: 35
26 жовт. 2017

Свято врожаю в кафе "Осіннє"

26 жовтня 2017 року в закладі дошкільної освіти "Сонечко" с. Софіївка Криворізького району відбулося свято Осені. На святі діти побували в кафе, де їх розважали загадками, віршами, піснями, таночками та різними іграми. Під час всього свята діти мали змогу пригощатися яблуками, печевом та чаєм. Всі отримали багато позитивних емоцій!
3 трав. 2017

Акція "Подаруй садочку рослину"

Протягом квітня 2017 року у дошкільному закладі відбувся місячник благоустрою та акція "Подаруй садочку рослину". Активну участь в акції прийняли батьки дітей, які відвідують наш заклад та АФ "Христофорівське" і Софіївська сільська рада. Подвіря дошкільного закладу поповнилося - тюльпанами, трояндами, ірисами, піонаи, нарцисами, квітучими кущами та кленами, малина та полуниця.
14 квіт. 2017

Свято світле Великоднє

14.04.2017 року у Софіївському ДНЗ "Сонечко" відбулася розвага "Великдень". Діти під час цієї розваги почули багато цікавої інформації: про випікання паски, писанки, крашанки, дряпанки, мальованки. Також вихователь розповіла про що говорить колір великодніх яєць, їх узори, легенду про злого духа. Проведені також і Великодні ігри: "Захована крашанка", "Чиє яйце довше крутиться", "Куди показує крашанка", "Крашанка на землі", "Хто швидше перенесе великодні яйця ".
10 бер. 2017

Шевченкове слово в віках не старіє

10 березня 2017 року у Софіївському ДНЗ "Сонечко" відбулося вшанування пам"яті національного генія, народного поета України Т. Г. Шевченко. Дошкільники закладу прослухали біографію поета та його творчий шлях. Все це супроводжувалося декламування віршів вихователя із "Кобзаря", розповіді дітей про Т. Г. Шевченко, слухання пісень "Думи мої, думи", "Реве та стогне Дніпр широкий", "Тече вода з-під явора", "Заповіт". На занятті з малювання діти малювали шевченківську хату.
15 лют. 2017

Свято Стрітення

15 лютого 2017 року у Софіївському ДНЗ "Сонечко" відбулося свято зустрічі зими з весною - Стрітення. Діти з цікавістю проваджали зиму та зустрічали весну з піснями, віршами та конкурсами.